Dobrodružná hra ke stažení zdarma

Dobrodružná hra ke stažení zdarma

Vydejte se na dobrodružnou výpravu s celou rodinou do Divoké Šárky!

HLEDEJTE KRABIČKY UKRYTÉ MEZI KAMENY, V PAŘEZECH, V DUTÝCH KMENECH… A UŽIJTE SI SPOLEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ NA RODINNÉM VÝLETĚ!

Trasa hry je dlouhá cca. 4 km a můžete ji v pohodě projet celou i s kočárkem. Čekají na Vás nádherné scenérie potůčku protékajícího divokou soutěskou, udržované louky, na kterých si můžete odpočinou a dát malou svačinu, půjdete kolem koupaliště a restaurace, kam prý skočil samotný Šemík při svém hrdinském činu, a když budete mít štěstí, potkáte na vodní nádraží Džbán i kačeny.

V údolí Šárky se jednoho dne usídlil obrovský obr. Nikdo už si nepamatuje, proč obr do údolí přišel, ale jedno bylo jisté: vyhnat obra nebylo jen tak. Spoustu udatných rytířů a silných mládenců se o to pokoušelo, ale nikomu se to zatím nepodařilo. A víte proč? Chyběl jim totiž důvtip! A ten jednomu našemu hrdinovi rozhodne nechybí. Víte komu? To už se dozvíte v našem příběhu. A budete určitě překvapení, protože obra nevyžene ten, od koho byste to očekávali 🙂

– přečtěte si příběh vztahující se k Divoké Šárce
– splňte úkol
– za splněný úkol si dejte razítko do hrací karty
… A NAJDĚTE POKLAD!

Příběh nám napsala paní Zuzana Vereščáková, která píše nádherné pohádky pro děti – Laskavé pohádky

Hra je otevřená: 1.5.– 31.10.(od září však již není kontrolovaná, může i několik krabiček chybět, prosím, vezměte s sebou pro jistotu vlastní poklad)
Celková délka trasy: cca. 4,5 km
Náročnost trasy: mírná (jen jeden dlouhý kopec v závěru)
Pro děti: 4 – 10 let
Počet krabiček: 10 + poklad (v každé krabičce je ukrytá část příběhu, úkol, který se k této části příběhu vztahuje a razítko)
Vhodné pro kočárky: ANO
Start: u Mac Donaldu v Divoké Šárce, kam se nejlépe dostanete tramvají (zastávka Divoká Šárka). Nedoporučujeme jet autem, parkoviště u Mac Donalda bývá plné a v blízkém okolí není žádné velké parkoviště.
Cíl: zastávka Nad Džbánem (stejná trasa tramvaje jako cestou tam)
Občerstvení: ANO (na začátku trasy funguje Mac Donald, uprostřed trasy najdete restauraci a kiosek u koupaliště, na konci trasy restaurace u přehrady Džbán)

Kompletní hru s popisem trasy, mapičkou se zákresem míst úkrytů, fotkami míst úkrytů krabiček, souřadnicemi i celým příběhem Vám pošleme na e-mail. Hru stačí vytisknout či stáhnout do chytrého telefonu a můžete vyrazit kdykoliv, 24 hodin denně 7 dní v týdnu, není třeba se předem registrovat. Hra je pravidelně kontrolována.

Video z dobrodružných her

Rovnou získat hru

HODNOCENÍ HRÁČŮ:

Dneska jsem s dcerkami navštívila vaší hru v Divoké Šárce. Chtěla bych vám moc poděkovat. Nejen děti, ale i já jsem si to moc užila :-). Není vůbec co vytknout. Trasa krásná, nenáročná a hlavně vhodná pro kočárek a odrážedlo. Krabičky schované tak akorát, že je dcerka sama dokázala najít a nebylo to na hodiny hledání :-). Příběh naprosto úžasný… Já vůbec nemám slov 🙂 Takže moc děkuji!!! Krásný den i léto, Lucie, Terezka a Barborka

Hra děti bavila, trasa byla šikovně volena. Určitě doporučujeme.

Velice doporučuji, hlavně rodinám s menšími dětmi. Naše děti nerady chodí, ale u těchto her vždy cestu ujdou bez nejmenšího zaplakání. Děti samy hledaly všechny krabičky a tentokrát našly všechny bez pomoci. Sbírají razítka a na konci cesty dostanou drahokam. Opravdu krásný zážitek! Příjemné, rychlé jednání.

Skvěle připravené, krásná příroda a zábava. Nemělo to chybu 😉 Díky

Úplně super akce pro děti v krásné přírodě!!!

Příroda, úkoly, krabičky s poklady, počasí….vše bylo super, těšíme se na další.

Děkujeme, naše rodina má moc ráda výlety do přírody a když k tomu mohou děti zažít dobrodrůžo a plnit úkoly tak tím líp.
Děti nadšeně hledalY krabičky, dcerku nadchl příběh a hlavně poklad. Příjemná procházka!

Super! Sli jsme 2 a pul hodiny se synky 4 a 5 let. Pribeh hezky, popis cesty bezvadny 🙂 Nektere krabicky nam daly trochu zabrat, ale o to vetsi radost z nalezeni byla 🙂 Z pokladu meli velikou radost a ja jsem rada, ze to nebyly bonbonky 🙂 Velky dik za krasne stravene odpoledne!

Pěkně vymyšleno, děti se moc bavily a poklad je doslova nadchnul…

SUPER, dětem se moc líbilo (2,5 roku a 5 let). Hezká procházka 🙂 Děti se o hledané krabičky přetahovali s tatínkem, takže i pro ně je hra určena 😀

Syn, kterému jsou čtyři roky, si hledání neskutečně užil a z nálezu pokladu byl nadšený celý zbytek víkendu. Všechny krybičky s úkoly byly vcelku lehce nalezitelné dle zaslaných fotograií i bez použití GPS.

Vzhledem k úspěchu, který hra u syna měla, se určitě ještě v budoucnu nějaké další vaší podobné hry zúčastníme.
Moc děkujeme!!!

Vložte e-mail:

* Zasláním hry souhlasím se zasílání obchodních sdělení